1 / 3
GEOX RESPIRA - Original !1!
2.500 МКД
08.11.2022 20:25

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Темно сина

*********** P R O D A D E N I ***********

Se prodavaat original patiki GEOX RESPIRA ,
so golemina 45 (US 12).
Patikite se bukvalno Novi, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.
Patikite se model 2021/22 i se karakteriziraat so Nebula RESPIRA tehnologija, koja ovozmozuva znacitelno poveke disenje i prozracnost na patikite preku materijalot i specijalno dizajniraniot gjon.

Cena ..................... 2500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SKECHERS HILLCREST - Original !!!

1200 МКД

NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам