1 / 2
JORDAN FLIGHT TIME 14.5 - Original !!!
1.800 МКД
08.11.2022 20:24

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Црна

********* P R O D A D E N I ***********

Se prodavaat original patiki JORDAN FLIGHT TIME 14.5 'SOUTH BEACH', so golemina 45 (29 cm).
Patikite se odlicno socuvani, kako novi, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena ..................... 1800 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Air Max INVIGOR - Original !!!

1800 МКД

ADIDAS FLINT 2 MID - Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам