1 / 8
Se prodava kuka vo centar na Sveti Nikole
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 16:20

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

6

Квадратура:

152 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul.Pionerska br.41 Sveti Nikole

Se prodava kuka vo centarot na Sveti Nikole na ul.Pionerska br.41, pod crkvata Sv.Nikola, nad marketot Astra i picerijata Ti Amo. Kukata e na 2 nivoa so vkupna povrsina od 70m2. Ima i garaza od 15m2 i star del/kuka od 82m2 plus dvorno mesto. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vitka
Потврден огласувач
078250909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам