1 / 10
JORDAN EXTRA FLY - Original !!!
1.300 МКД
29.01.2023 22:05

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

42

Боја:

Црна

Se prodavaat original patiki JORDAN EXTRA FLY, so golemina 42.5 (27 cm).
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.
Link od video od patikite :
https://youtube.com/shorts/hjgqfIxyvbk?feature=share

Cena ..................... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Air ZOOM BB NXT - Original !!!

2500 МКД

SKECHERS Summit -NOVI Original !!!

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам