1 / 12
NIKE Air Max INFURIATE 2 Mid - Original !!!
2.200 МКД
29.01.2023 22:08

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

46

Боја:

Црвена

Se prodavaat original patiki NIKE Air Max INFURIATE 2 Mid , so golemina 46 (30 cm).
Patikite se bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 2200 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS ADIPRENE Original !!!

900 МКД

ADIDAS SPACE DIVER 2.0 - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам