СЕ ПРОДАВА НИВА
По Договор
11.10.2022 16:07

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива на Овче Поле до регионален пат Штип - Велес со површина 5000 м2, изградена викендица 4x3 м2 со wc и вода на пумпа. Лозје 400 прачки со овоштарник и наводнување од систем директно независно приклушен и целосно ограден со жишана ограда. Цена по договор на Viber 077503755

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

stole
Потврден огласувач
078398606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам