1 / 4
Potopna pumpa za fort eskord 1.6 glx 66kw 90ks
20 €
02.01.2023 15:50

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Eskord

Tип на делови:

Гориво / пумпа

Potopna pumpa za ford eskord 1.6 glx 66 kw (90ks) doch so se plovak cevki
Pumpata e skoro nova ne evozena ni mesec dena
Se gleda na slikite

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077642394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам