1 / 1
Celicni bandazi 4 x 100 za Opel Cevrolet Fiat - Бандажи
3.200 МКД
03.03.2023 15:28

Скопје Центар / Скопје

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

5J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Prodavam 14ki golemina, 4 celicni bandazi vo top ispravna sostojba.
- Moze da se koristat za Opel, Chevrolet, Fiat so 4 dupki na 100mm.

- Prakjam i po kargo niz cela Makedonija.
- Tel. 071 288 875

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071288875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам