1 / 8
Bmw X5 X-Drive “Re-Dizajn” 2004 God
4.300 €
Цената не е фиксна
11.10.2022 19:47

Кратово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Americki model BMW X5 3.0i benzin/plin 231konja so bugarski dokumenti. Dzipot go imam skoro 6 godini, go imam kupeno od Germanija i celo vreme e vozen niz Germanija. Pred 6 000km na kolata se smeneti ulje vo motor, ulje vo menjac, ulje vo diferencijal. Na 300 000km na kolata se smeneti novi diskovi i plocki, lageri, set zategaci PK kaisi i vodna pumpa, svekici i dosta drugi raboti. Kolata e redovno servisirana i e vo dosta dobra sostojba za godinite.
Za poveke informacii kontaktirajte me.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078 320 187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам