1 / 7
Se Prodava Peugeot 406 2.0 HDI
1.000 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 10:34

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

406

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

450000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo dobra sostojba, redovno servisirana i odrzuvana. Ima ekonomicen motor so mala potrosuvacka.
Elektrika na stakla
Greaci na sedista
Centralno zaklucuvanje
Ima nadvoresni karoseriski zabeleski.
Se prodava poradi kupena nova kola.
Telefon za kontakt: 078 410 353

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
078410353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам