1 / 4
Gliser Regal
12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 13:31

Охрид / Охрид

Gliser Regal spremen za. Naredna sezona registriran ispraven bez ni eden vlog

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
073226050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам