1 / 4
Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари
200 €
19.01.2023 14:36

Прилеп / Прилеп

Комплетни турбини со греачи за сушари

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

500 €

Dozer ustava zaustava дозер заустава

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам