1 / 12
Skoda Yeti 1.6 TDI, Automati, 2014 god.
13.800 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Skoda

Модел:

Yeti

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Skoda Yeti 1.6 TDI
77kw/105ks
2014 godina na proizvodstvo

* Automatski DSG menuvac
* 125.000 km, Garancija na KM. !!!
* Odlicna sostojba !!!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel.070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Beetle 1.6 TDI 2013 god.

11500 €

Skoda Yeti 2.0 TDI, 4x4, 2015 godina

12300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам