1 / 10
Soba-studio
350 МКД
08.12.2022 13:02

Струга / Струга

Se izdava trokrevetno studio vo prizemje Na kuka so poseben vlez,posebna mini kujna, kupatilo, wi fi, tv, se naoga do crkvata sv. GEORGIJA, do setaliste. Cena 350 den po covek I po dogovor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

lila
Потврден огласувач
071362489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам