4 hektari plac
4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.10.2022 10:58

Битола / Битола

Квадратура:

40000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava plac od okolu 4 hektari za fotovoltaici pogoden
Opstina Resend
Cena 4evra/m2
Obezbeden dokument od EVN za uslovite za prikljucok

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам