1 / 9
Fiat Punto EVO 2011 GODINA 1.3 DIZEL
5.700 €
02.02.2023 23:47

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FIAT PUNTO EVO 2011 GODINA 1.3 DIZEL 62 KW 85 KS
KLIMATRONIK, C.BRAVA, DALECHINSKO, EL.STAKLA, EL.RETROVIZORI, KOMANDI NA VOLAN, METALIK BOJA, 4X AIRBAG, ORGINALNO RADIO-CD.
UVEZENA I CARINETA!
VO ODLICHNA SOSTOJBA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам