1 / 1
DAF XF 460 euro 5
1.111.111 €
03.02.2023 20:30

Битола / Битола

Se prodava Daf 460 ke so full oprema 2007g
Redovno servisiran smeneto amortizeri puz kazance za retarder I lamela komplet
078376808

Moze zamena za nedviznini

BITOLA ,SKOPJE ,OHRID

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
78376808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам