1 / 3
MERCEDES E 200 CDI 2006 god.
5.950 €
25.10.2022 12:20

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES E 200 CDI 2006 god.
Registriran so zelen karton Mart -2023god.
VO TOP SOSTOJBA UVOZ OD GERMANIJA.
So nea idat komplet letni i zimski gumi...
Sekoe info na tel 071 350 763 -Gjoko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Roza
Потврден огласувач
071350426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам