1 / 3
се продава нов лаптоп со гаранција од Нептун
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.10.2022 13:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава нов лаптоп ASUS
со лиценциран Windows 11

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Nikolia Volkanovska
Потврден огласувач
078875784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам