1 / 6
iPhone 11 64GB
380 €
02.02.2023 15:02

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

Green

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

BLACK - Kako nov, sledi so polnac - 380 evra.

GREEN - Kako nov, sledi so polnac - 380 evra.

BLACK - Kako nov, 100% baterija, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 2 meseci - 400 evra.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам