1 / 4
fiat punto 1.1
600 €
Цената не е фиксна
10.12.2022 17:39

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

fiat punto 1.1 cena po dogovor
BROJ 070976224 sote
BROJ 070976224 sote
BROJ 070976224 sote
BROJ 070976224 sote

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
075697228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам