1 / 3
Noki 6681
1.200 МКД
1.400 МКД
21.01.2023 00:08

Кичево

Марка:

Nokia

Модел:

6681

Боја:

Silver

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Nokia 6681

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Xixi
Потврден огласувач
078810000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам