1 / 12
FASADI MALTARENJE KROV KRSENJE BETON
1 €
Со вклучен ДДВ
24.03.2023 10:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VRSIME RABOTO POVRZANI SO FASADI MALTARENJE SO MASHINA IJ RAQNO POPRAVKA NA KROVOVI KRSENJE BETON SO DOLGOODISHNO RABOTNO ISKUSTVO POVELETE

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Изолација

Се продава од:

Fasadi
Потврден огласувач
078436415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам