1 / 8
Fiat G.Punto 1.4 benzin plin
3.550 €
Денес 09:30

Куманово / Куманово

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

57 kw / 77 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Grande punto 1.4 2006 god.
57kw 77ks
Ates plin
Reg.15.06.23
Klima
Elek.stakla
Elek.retrovizori
Centralno
Alum.bandasi Dezent 205 40 17
City servo
Odlicno socuvano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078483450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам