1 / 2
Lozje 11 dekari
10 €
30.01.2023 03:17

Неготино / Неготино

Квадратура:

11 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje vo negotino so povrsina od 11dekari mesto vikano glavite dolna zona ima sistem kapka po kapka ima voda vo sekoe vreme lozjeto e na ramna povrsina na visoko mesto i ne mrzne na kurski pat sproti vagata na bojkov inf na 075 782214

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075782214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам