Se prodava kuka vo Centar na Bitola
1 €
13.03.2023 13:37

Битола / Битола

Број на соби:

10

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1940

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Borka Levata 8a

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се по 110 метри квадратни.Вкупната површина е 688 метри квадратни. Парцелата има маркица за градење.Куќата се наоѓа во централно градско подрачје на улица Борка Левата бр.8

Љупка 075307750,Мери 075999417

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran Petkov
Потврден огласувач
075307750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам