1 / 2
WC Solja so kazance
1.500 МКД
Цената е фиксна
30.10.2022 20:27

Охрид / Охрид

Prodavam dve WC Solji so kazance, dobro socuvani.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / WC шољи

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071231497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам