1 / 2
Shitet vend Perball Stacionit te Autobusave
350.000 €
13.10.2022 00:39

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

400M2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ermir Musai
Потврден огласувач
076224864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам