1 / 6
Prodavam 2 lovni nozevi
2.500 МКД
17.01.2023 10:49

Аеродром / Скопје

Prodavam 2 lovni nozevi spansko proizvodstvo Muela 1 noz 2500den. Nozot so kafena futrola e prodaden.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

aco
Потврден огласувач
071391106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам