1 / 5
SE IZDAVA LOKAL VO CENTAR
По Договор
13.10.2022 09:05

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Se izdava lokal 60 kvadrati vo centar cena po dogovor - kontakt: 075-915-418 Ramadan

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

AnonimExpress
Потврден огласувач
070251491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам