1 / 4
КУПУВАМ ЦРЕВО за усисивач"SAMSUNG 1600w.sc 4135"
490 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
30.11.2022 10:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

КУПУВАМ ИСПРАВНО ЦРЕВО ЗА усисивач"SAMSUNG 1600w. sc 4135" плакам веднаш во кеш,јавете се на 070/525-040....070/525-040....070/525-040....070/525-040

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
02/3220157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам