1 / 4
KRONE POLUPRIKOLKA
8.400 €
16.12.2022 10:42

Штип / Штип

POLUPRIKOLKA KRONE
2006 GODINA
VO ODLICNA SOSTOJBA

ZA POVEKJE INFO:

JASMIN - 074 220 000

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Bari
Потврден огласувач
074220002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам