1 / 5
Продажба на станови во идна градба населба Бејбунар Охрид
1 €
09.05.2023 14:55

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2025

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Бејбунар Охрид

Идна Градба - Бејбунар Ламела 11 Охрид
Објектот е со модерна архитектура се наоѓа на улица Асном, позади Комуналец и веќе постоечката зграда изградена од Трим. На располагање имаме станови од 44, 45, 49, 52, 56м2 двособни станови, 61,64 и 66 м2 како трособни станови и 79 како четворособни станови . Со ДЕМИТ фасада со изолација од 10 цм стиропор, надворешна столарија PVC со 7 комори и со 4 сезонско стакло за поголема звучна изолација. Хидрауличен Лифт, квалитетен паркет, сензор светла по ходниците, Звучна изолација меѓу становите.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ГТУД "ТРИМ" доо охрид
бул. Туристичка бб-Охрид
Потврден огласувач
075426082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам