1 / 4
Jakna so eleche
1.000 МКД
28.01.2023 22:53

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

128

Боја:

Други

Se prodava esensko/proletna jakna so eleche, golemina 8-9 godini (128-134 ). Jaknata e vodootporna a elecheto mozhe zasebno da se nosi. Elecheto e sino a jaknata e maslinesta. Vo odlichna sostojba

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078402425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам