1 / 5
Jastuci za Audi a6 c6
111 €
Цената е фиксна
02.12.2022 12:45

Делчево / Делчево

Prodavam jastuci komplet so amortizeri i kompresor izvadeni od audi a6 c6 4f( preden desen e reparinan pred 3 meseci) zadnite se zdravi ,( preden lev e puknat ) Za poveke inf na br za komlet jastuci i kompresor extra cena

Категорија: Останато

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077511493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам