1 / 2
Bombina nova
3.500 МКД
18.03.2023 15:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Opel

Модел:

Won-der

Tип на делови:

Палење делови/ свеќички

Bombina nova za opel corsa 1.0 44kw

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

stevo
Потврден огласувач
078353659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам