1 / 9
Се издава стан 40 квадрати, реновиран
150 €
Цената е фиксна
28.10.2022 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Улица Џон Кенеди/ Влез први/ Стан 17

Цена на издавање 150 евра, станот е празен

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mithad
Потврден огласувач
075250261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам