1 / 7
INFRARED MERAC ZA TEMPERATURA
999 МКД
13.10.2022 20:08

Куманово / Куманово

MERAC ZA TEMPERATURA :
MERI OD -50C DO +380C
REZOLUCIJA 0,1C
MERI I VO CELZIJUSOVI I VO FARENHAJTOVI STEPENI
RABOTI NA BATERII 1.5AAA V
MOZE DA MERI I SO LASER I BEZ LASER
SE KORISTI ZA RAZNI NAMENI MOZE I ZA TEMPERATURA NA TELO..
MNOGU LESEN ZA UPPOTREBA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам