1 / 7
Se prodavat metalni meraci na temperatura
600 МКД
13.10.2022 20:10

Куманово / Куманово

Prodavam metalni meraci na temperatura so dolga i kratka sonda ..do 200c so dolga sonda i do 500c so kratka..
Pimena vo furni ,pecki,rerni,skari...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам