1 / 6
Prodavam novi Cat fazomeri
350 МКД
13.10.2022 20:13

Куманово / Куманово

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otkrijat i prekin na kabel...golema tocnost..koristat dve mali baterii od 1.5v

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам