1 / 6
plotni 40mm
1.000 МКД
30.11.2022 18:17

Куманово / Куманово

plotni za masi kuhinski ostrov 40 mm novi !!!! italjanski kupeni od soloprom skopje vodo odporni 1000 den parce

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

miro 00
Потврден огласувач
070709731 - 071311483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам