1 / 7
Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија
300 €
08.01.2023 17:47

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

89 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2106

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Св. Климент Охридски (Грчки згради)

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Климент Охридски (грчки згради).
Станот е со површина од 89 м2, има едно купатило, сопствено парно, камин и сопствен паркинг простор. Зградата има лифт. Станот е на 2 спрат со поглед према градот.
Цена 300 евра.
Ве молам за подетални информации јавете се на 070 320 780 или 070 218 475.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vasko
Потврден огласувач
071360580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам