1 / 12
Ednokratni elektronski cigari so 7000 povlekuvanja
800 МКД
21.01.2023 17:58

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🔥Вејп со еднократна употреба🔥 7000 повлекувања🔥
Цена 799 ден + 150 ден за достава низ цела МК
✅Содржат 12мл течност солен никотин
✅Се полнат со УСБ кабел Type C
✅Вграден mesh coil, поубаво согорување и подобар и интензивен вкус и пареа
✅Airflow кое се подесува

Достапен во 15 различни вкусови

Праќам по карго низ МК со доплата 150 ден

--------------------------------

- Kiwi Passion Fruit Guava - Киви, Пассион Овошје и Гуава

- Mr Blue - мешани бобинки, анасон и ментол.

-Blue razz berry Chery -слатки и лути цреши во бленд со ноти на сини малини и леден ментол

- Grape drink - Гроздов Пијалок

-White Peach razz - Вкус на слатки, сочни праски и лути малини во комбинација.

- Wimto Crush - Зелено грозје со боровинки и лед

- Unicorn Shake -супер кремаст млечен шејк од јагоди. Тоа е автентичното искуство со милкшејк, прелиен со шлаг крем од бел слез, мелени парчиња житарки со овошје и капки сладок сос од малини.

-Sour Apple - Кисело Јаболко

- Strawberry Ice Cream - Леден Крем од Јагоди

- Jungle Juice - Портокали, лимон, лиметa, јагода и ананас.

- Red Apple Ice

-Blueberry Raspberry - Малина и Боровинка

-Pink Lemonade - сок од брусница, гренадин или јагоди

- Blueberry Pomegranate - Боровинки со калинка

- Tiger Blood - Лубеница, кокос и јагода.

- Strawberry Watermellon Bubblegum - Јагода, Лубеница, Баблгам

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

Goran
Naselba Aerodrom
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Vape Elektronska Cigara eLeaf PICO 75Wati LCD

1500 МКД

Staklo za eLeaf PICO 75W Elektronska cigara Vape

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам