1 / 3
Scania 112
8.000 €
14.03.2023 12:29

Кисела Вода / Скопје

Се продава сканија 112 во исправна состојба.
Повеќе инфо на 071 317 965

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
070292919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам