1 / 10
MERCEDES BENZ C200 CDI 2008 GODINA
8.300 €
02.02.2023 23:47

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES BENZ C200 CDI 2008 GODINA
100 KW 136 KS
KLIMATRONIK, BORD KOMPJUTER, NAVIGACIJA, EL.STAKLA, EL.RETROVIZORI, CENTRALNA BRAVA, DALECHINSKO, 6X AIRBAG
ALUMINSKI BANDAZHI, METALIK BOJA!!
UVEZENA OD GERMANIJA!
PRVA REGISTRACIJA VO MAKEDONIJA!
VO ODLICHNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам