1 / 2
4000W Peak 8000W DC12V to AC 220V Inverter
100 €
04.04.2023 09:15

Прилеп / Прилеп

4000W Peak 8000W DC12V to AC 220V sine wave inverter motherboard

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

Sasho
cele pavloski djgure 1
Потврден огласувач
+38976424350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам