1 / 1
Rabota vo Crna Gora gradeznistvo
5 €
20.03.2023 09:56

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara so iskustvo :

1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakovoditel na objekt
2. Gradezen Tehničar
3. Zidaro-tesari
4. Armiraci

Za rabota vo Crna Gora.

Info tel Dragan

+ 382 69 018 658

+ 382 69 018 658
+ 382 69 018 658
+ 382 69 018 658

Može na viber

Ne vrti na Goce

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075208287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам