1 / 2
Planinarski
1.500 МКД
14.10.2022 10:07

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

40

Боја:

Бордо црвена

So vibram podvozje cena 1500 den 072 555 302

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075540330 072 555 302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам