Prodavam kaisi za can am Atv 650/800/1000cc
200 €
30.01.2023 12:06

Скопје Центар / Скопје

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

1000

Километри:

15000

Prodavam kaisi za Can am Atv 570+/650/800/1000cc vrsam I promena na istite Skopje-centar

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
79215507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам