1 / 10
BMW 320D
8.500 €
14.10.2022 12:05

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 320d e90 EfficientDynamics 2010

Se prodava BMW 320D socuvano maksimalno.
Registracija do 07/2023 so zelen karton.
Start / Stop sistem
Nov akumulator 2022 Duracell
Realni km so servisna kniska.
Bez nikakva maana.
Zatemneti stakla so A test
Bandazi 18 inchi so continental gumi.
Angel eyes svetla so led svetla stanicno za zmigavci.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
077765270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам